Hacettepe Beslenme ve Diyetetik mezunu tecrübeli diyetisyenlerimizle, size özel, kalıcı kilo verme ve kilo koruma programı hazırlıyor ve çok yakından takip ediyoruz.

KİLO VERME: İş ve sosyal hayatınıza, yaşınıza, sağlık ve tahlil sonuçlarınıza, uygun, alternatifler içeren,  kolay uygulayabileceğiniz, diyetiniz hazırlanır.

KİLO KORUMA: Verilen kiloların geri alınmaması için,  kilo verme diyeti sonrasında, kilo koruma diyeti yine size özel hazırlanır. Besin değişimleri üyeye öğretilerek,  kilo koruma takibi yapılır.

  • Kilo verirken önemli olan, kaybedilen toplam ağırlığın % 60 -70’ inin  yağdan gitmesidir. Yağ kaybı sizi sağlığınıza ve ince bir görüntüye kavuşturur. Hedefimiz kilo vermek değil fazla yağları vermektir.
  • Diyet programı üyelerine ; Düzenli olarak, WhatsApp – E-mail – SMS yoluyla zayıflama  ipuçları ve beslenme bilgileri gönderilerek,  diyet motivasyonlarının hep canlı kalması sağlanır.
  • Diyet programı üyelerimiz ; İstedikleri zaman, telefonla veya internet  yoluyla diyetisyenleri ile iletişime geçerek, her türlü soruyu diyetisyenlerine sorabilir.

Kliniğimizde Uygulanan Zayıflama  ve  İncelme Programları

1 – Bir aydan, on iki aya kadar Diyetisyenle, Diyet Programları

2 – Kliniğimize gelemeyenler için, Online Diyet Takibi

3 – Aletli Plates ve Grup Plates

4 – Bölgesel incelme amaçlı :

  • AWT Yağ Kırma Cihazı
  • Elektro Terapi Kas Çalıştırma Cihazı

5 – Selülit Masajı

6 – Psikolog ile ;  Hipnoterapi yeme  bağımlılığı tedavisi