Son yılların en etkili cilt gençleştirme uygulamalarından biri olan hydrafacial cilt temizleme, yenilenme, akne izleri ve bakımı konusunda cildin ihtiyacı olan her bakımı tek seansta gerçekleştirmektedir. Yüz, boyun, dekolte ve el bölgesinde nemini ve elastikiyetini kaybetmiş ciltlerde etkisi ilk seansta bile rahatlıkla görülebilir. Güçlü vakum sistemi sayesinde derinlemesine temizlik yaparken cildi tahriş etmeden yüzeydeki ölü ve deformasyona uğramış hücreleri uzaklaştırır. Uygulanan serumlar ile akne, leke siyah noktalar, genişlemiş gözenekler gibi cilt sorunlarına hızlı bir çözüm sunar. Her yaş grubunun ve kadın, erkek herkesin rahatlıkla tercih edebileceği bir sistem olan Hydrafacial cilt bakımının seans sayısı doktorunuz tarafından belirlenir.

Çok amaçlı başlıkları sayesinde cildi ölü hücre tabakasından sıyırarak nefes almasını sağlar. Elmas uçları işe hassas ciltlerin bakımı yaparken, kollajen uyarımı için mikrodalga etkisini kullanır. Besin bakımından zengin serumlar ve güçlendiricilerle birleştirilen tedavi cildi nemlendirerek berrak, parlak görünmesini sağlar.

Tüm cilt tipleri ve cilt tonları için oldukça güvenilir bir yöntemdir. Farklı bakımlarla kombinlemeye gerek kalmaksızın tek cihazda birçok soruna yönelik tedaviler sunar.

Çok amaçlı başlıkları sayesinde cildi ölü hücre tabakasından sıyırarak nefes almasını sağlar;

 

  • Temizleme : Cilt vakumlama sistemi ile özel solüsyonlarla derinlemesine temizlenir.
  • Yenileme : Cildin problemine göre uygun solüsyonlar kullanılarak tedavi uygulaması yapılır.
  • Nemlendirme : Nemlendirici solüsyonlar ile birlikte hyaluranic asid, peptidler özel başlık sayesinde cilde yedirilir.
  • Antioksidan Koruma : Tedavinin son aşaması olan antioksidan koruma cildin aldığı bakımı uzun süre korumasını sağlayarak cildi yeniler.