Günümüzde teknoloji her alanda olduğu gibi sağlık, estetik, güzellik alanlarında da hızla gelişmeye devam etmektedir. Önceleri amaç uzun yaşamak olmuş ancak zaman içerisinde ‘’kaliteli yaşam’’ kavramı ortaya çıkmıştır. Sağlıklı ve güzel yaş almak için anti aging ( yaşlanma karşıtı ) yöntemler  gelişim göstermeye devam etmektedir.

Teknoloji ile anti aging uygulamalarının bağlantısı çok eskilere dayanmaktadır. Günümüze kadar gelen onca farklı sistemler içerisinde en bilindik olan radyofrekans ve ultrason içeren uygulamaların sonuçları her daim kayda değer olmuş doğru hasta seçimi ve düzgün uygulama ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkmıştır. Günümüzde gelinen son nokta ise aynı anda hem radyofrekansı hemde ultrasonu birlikte kullanan BTL Exilis Elite üretilmiştir. İki teknolojininde tek tek dez avantajlarını kaldırıp avantajlarının birleştirildiği patentli bir sistemdir.

Fokuslu Radyofrekans + Ultrason

Cilt kalitesinin artması ve yeni bağ dokunun oluşabilmesi için kolojenlerin uyarılması gerekmektedir. BTL Exilis Elite ile hem radyofrekans hemde ultrason eş zamanlı olarak cildin her katmanına homojen bir şekilde iletebilmektedir. Düzenli iletilen enerjiye bağlı olarak düzenli kolojen ve elastin artışı aynı zamanda yeni bağ doku oluşmaktadır. Bu işleme tam kat doku yenilenmesi diyebilmekteyiz.

Ameliyatsız Saten Yüz ve Boyun Germe

BTL Exilis Elite ile tasarlanmış teknolojik işlem her dokuya etki eder ve kişinin kolojeninin tamamını uyarmaktadır. Uygulama sonunda yenilenme süreci hemen başlamaktadır. Kişi uygulama sonunda hemen farkı görür ve hisseder. Bu değişim ise her geçen gün artarak devam edecektir.

Saten Yüz Germe denilmesinin sebebi ise cildin göstermiş olduğu yenilenme sonunda cilt kalitesi artacak ve cilt de gözle görülür bir ışıltı oluşacaktır. Pürüzsüz ve ışıltılı olan bu cilde satene benzetildiği için uygulayan kişilerin bizlere söyledikleri etkinin ismidir.

Kaç Seans Yapılmaktadır?

Saten Yüz ve Boyun Germe uygulaması haftada 1 toplamda 4 seans yapılmaktadır. 4 seanstan fazla yapılmasının bir avantajı yoktur çünkü kişinin maksimum kolojen uyarımı zaten 4 seansın sonunda yapılmış olmaktadır.

Tekrarlamak gerekir mi?

Uygulama sonunda maximum kolojene ulaşan cilt yenilenmesini yaklaşık bir yılda bitirmektedir. Bunun üzerine de kişiye göre değişkenlik göstermekle birlikte gene 1 yıla yakında yenilenen cilt kendisini koruma altına almaktadır. Yenilenmiş olan cilt geriye eski haline dönmez. Dolayısıyla 1,5 ya da 2 sene sonra tekrar 4 seanslık bir kür yaptırabilirsiniz.

Saten Yüz Germe Uygulaması nerelere uygulanmaktadır?

BTL Exilis Elite ile uygulanan bu işlem yüzün tamamına uygulanabilmektedir. Kişi isterse lokal sorunlarından kurtulabilir isterse tüm yüz uygulama yaptırabilmektedir. Amerika Sağlık Örgütü FDA den Kırışıklık giderme onayı bulunan BTL Exilis Elite sistemi 2015 yılında Göz Çevresi Uygulaması için onay alan Dünyadaki tek sistemdir. Göz kapağı sarkmalarına, göz altı torbalarına ve morluklarında başarısı klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır.

Kişi daha V bir yüz için de alt yüz uygulaması yaptırabilir ve daha belirgin bir çene hattına sahip olabilmektedir.

BTL Exilis Elite ile Vücut Şekillendirme

Vücut için uygulanabilir mi?

BTL Exilis Elite ile tüm vücut uygulamaları mevcuttur. Patentli vücut başlıkları ile hiçbir şekilde ağrı acı ya da rahatsızlık verici bir his duymadan bölgesel incelme, selülit giderme ve cilt sıkılaştırma uygulaması yaptırabilmektedir.

Bölgesel incelme işlemi nasıl bir sonuç verecektir?

Uygulama iki farklı teknolojiyi eş zamanlı olarak kullandığı için sonuçlarını tüm diğer sistemlere göre daha hızlı ve efektif olacaktır. İkinci seanstan sonra kişi gözle görülür sonuçlar almaya başlayacaktır. Uygulama haftada bir toplamda 4 seans yapılmaktadır. Cilt sıkılaştırmaya eğer ki hastanın ihtiyacı var ise sadece 2 seans daha ilave edilebilir.

Uygulamanın ödemli selüliti ya da dalgalı görünümü tamamen giderdiği ve oluşumunu engellediğini klinik çalışmalar ile kanıtlamış ve Amerika Sağlık Örgütü FDA taradından Selülitleri yok ettiğine dair onayı bulunmaktadır.

Kol sarkmaları, iç bacak toparlama, doğum sonrası cilt sıkılaştırma, basen küçültme ya da bedensel incelme gibi işlemler dönem dönem kişilerin en çok tercihi olmuştur.

Siz de Hollywood yıldızlarının (Kim Kardashian , George Clooney, Madonna…) tercih ettiği tüm Dünyada en fazla başarı ödülü almış olan BTL Exilis Elite ile uygulama yapmaya hazır mısınız?

Biz size Saten Uygulamaları ile  her yeni bir güne daha sıkı daha canlı ve daha sağlıklı bir cilt ile uyanmanızı vaad ediyoruz.